طراحی اداری - تجاری

 

طراحی دکوراسیون اداری و تجاری به دلیل فعالیت های اقتصادی و کسب درآمد از طریق دفتر اداری یا تجاری یکی از پر تقاضا ترین موارد در طراحی دکوراسیون در بازار تقاضا می باشد. امروزه طراحی داخلی دکوراسیون چه در بخش دکوراسیون اداری و دکوراسیون تجاری مانند سابق به صورت ساده و بی آلایش اجرا نمی شود و به علت حجم روز افزون مصالح و متریال جدید روز به روز بر تنوع طرح ها افزوده میشود چرا که در طراحی تجاری و اداری با پیشرفت علم فروش محصولات و خدمات، شرکت ها پی برده اند که با طراحی اداری و طراحی تجاری مناسب تاثیر بسزایی در جلب تقاضا در زمینه تخصصی خود خواهند گذاشت و یکی از راه های جلب رضایت مخاطبین هر کمپانی نشان دادن جلوه و منظر مناسبی از محیطی است که در آن به فعالیت مشغولید.

استفاده از ایده های خلاقانه و نو در طراحی داخلی اداری و طراحی داخلی تجاری جهت جذب مشتریان و رقابتی شدن بازار خدمات و کالاهای تجاری به علت گسترش بازار به فضاهای مجازی و سایبر و رقابت شرکت ها، دست به دست یکدیگر داده تا اجرای طراحی اداری و طراحی تجاری به یکی از فرصت های مناسب در زمینه طراحی معماری و اجرای طرح های خلاقانه و ابتکاری تبدیل شود.

شرکت فراکارنو در زمینه طراحی اداری و اجرای ساختمان و طراحی تجاری و نیز طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه، طراحی ویترین فروشگاه و مغازه، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی اداری و طراحی دکور مغازه همچنین طراحی تجاری نیز در بخش های طراحی دکوراسیون داخلی تجاری همواره از شرکت های پیشرو در زمینه ارائه کانسپت های نو و خلاقانه در جهت کسب مشتری از طریق ایده های جذاب و منحصر به فرد همسو با بیزنس و فیلد کاری جاری طراحی اداری - تجاری برای کلیه صاحبان کسب و کار می باشد.

در زمینه طراحی اداری - تجاری شرکت فراکارنو با تسلط کامل به شیوه های مدرن بازاریابی محیطی و ایجاد فضاهای یونیک برای تاثیر بر رفتار و مخاطبین و همینطور جذب طبقه مورد نظر از کاربران، در طراحی اداری-تجاری خود همواره اصول برند سازی شامل طراحی حجم به صورتی که بر ضمیر ناخودآگاه مراجعین کلیه المان های منحصر به فرد برندینگ شما را به خاطر بسپارند را مدنظر قرار داده به گونه ای که در طراحی تجاری-اداری با اجرای آیتم هایی مانند رنگ سازمانی، شعار، لوگو، مباحث مربوط به روانشناسی مشتری، ایجاد فضاهای با نشاط، گرم و صمیمی را لحاظ خواهیم نمود، چرا که در طراحی دکوراسیون اداری و تجاری تاثیر طراحی محیط به صورت ناخود آگاه بر روی کاربرو هک شدن نام و برند شما در ذهن مشتریان، از جنبه های مهم و مربوط به بازاریابی مدرن و فروش به سبک غیر مستقیمِ طراحی اداری - تجاری می باشد و منجر به وفادار ساختن و رضایتمندی کاربران در استفاده از خدمات و محصولات میزبان می گردد.

در هر پروژه معماری که استارت میزنیم ترتیب و اولویت های معماری با ما همراه خواهند بود از این رو در طراحی و اجرای دفتر اداری-تجاری نیز همین منوال را در پیش رو داریم ضمن اینکه بسته به سبک مورد انتظار و منتخب پروسه کاری متفاوت خواهد بود هم از بعد زمان اجرا و هم از بعد نحوه اجرا چون هر سبک مشخصات انحصاری خود را دارد و هر کارفرما سلیقه و نیاز ها و میزان حساسیت خاص خود را دارد در طراحی تجاری – اداری همانند سایر پروژه ها از طراحی فاز صفر یعنی مطالعات شروع میکنیم و پس از تکمیل طراحی معماری اداری سراغ سایر کارها حسب اولویت ساختمان اداری پیش میرویم ابتدا طراحی نمای ساختمان اداری که بسته به سبک مدرن یا کلاسیک تفاوت های ماهوی با یکدیگر خواهند داشت می رویم سپس طراحی محوطه و فضای سبز که در برخی ساختمان های تجاری-اداری کوچک و در برخی بزرگ هستند را به پایان میرسانیم در این مرحله نوبت به طراحی داخلی اداری میرسد که معمار فضاها را حسب کاربری و نیاز مجموعه دیزاین کرده که پس از اجرای نهایی کار توسط دیزاین دکوراسیون داخلی با تزیینات و مبلمان و.. دیزاین خواهد شد.

در این بین کار های بخش طراحی سازه اداری-تجاری نیز پیش رفته تا بنا از لحاظ مهندسی و کارایی استاندارد های لازم را کسب نماید و از این حیث مشکلی وجود نداشته باشه به همین منوال طراحی تاسیسات تجاری-اداری هم متناسب با پلان کلی ساختمان در بخش های الکتریکی و مکانیکی توسط مهندس تاسیسات صورت خواهد گرفت.

طراحی فضاهای تجاری

در بخش طراحی فضاهای تجاری با توجه به گستردگی فضاهای تجاری مانند انواع مراکز خرید، هایپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای، مال ها و... ،طراحی فضاهای تجاری در اشل بزرگتری نسبت به طراحی دکوراسیون تجاری در بخش های مسکونی و اداری انجام می پذیرد.

در طراحی فضاهای تجاری عوامل متعددی مانند طراحی حجم پروژه، استفاده از متریال های کف، دیوارها، سقف ها و ستون ها، مبلمان تجاری و اداری، عناصردکوراتیو، نورپردازی، ویترین کالاها، بخش نگهداری کالا، فضاهای مربوط به داخل فروشگاه، فضای اختصاص داده شده به مشتری و ... در طراحی تجاری دخیل می باشند که هر یک از آیتم ها در بحث طراحی فضاهای تجاری به صورت اختصاصی باید طراحی شود.

شرکت فراکارنو در بحث طراحی فضاهای تجاری آماده همکاری و ارائه خدمات طراحی معماری به کلیه متقاضیان گرامی در این زمینه می باشد.

 

 

 

 

اطلاعات تماس با فرا کارنو

 

 

 

 

تلفن تماس :

8597 51 22 021

1402 48 22 021

 

پست الکترونیک : Farakarno[at]gmail.com

 

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، نرسیده به خیابان ملک ، شماره 604


 

عضویت خبرنامه