طراحی اداری - تجاری

طراحی دکوراسیون اداری و تجاری یکی از پر تقاضا ترین موارد در طراحی دکوراسیون در بازار تقاضا می باشد. امروزه طراحی داخلی دکوراسیون چه در بخش دکوراسیون اداری و دکوراسیون تجاری مانند سابق به صورت ساده و بی آلایش اجرا نمی شود چرا که در بخش های تجاری و اداری با پیشرفت علن فروش محصولات و خدمات شرکت ها پی برده اند که با طراحی اداری و طراحی تجاری مناسب تاثیر بسزایی در جلب تقاضا در زمینه تخصصی خود خواهند گذاشت.

استفاده از ایده های خلاقانه و نو در طراحی داخلی اداری و طراحی داخلی تجاری جهت جذب کاربران و رقابتی شدن بازار خدمات و کالاهای تجاری و رقابت شرکت های اداری و تجاری دست به دست یکدیگر داده تا بحث طراحی اداری و طراحی تجاری به یکی از فرصت های مناسب در زمینه طراحی معماری در زمینه طراحی معماری ور اجرای طرح های خلاقانه و ابتکاری تبدیل شود

شرکت فراکارنو در زمینه طراحی اداری، طراحی تجاری و نیز طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه، طراحی ویترین فروشگاه و مغازه، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی اداری و طراحی دکور مغازه و در زمینه طراحی تجاری نیز در بخش های طراحی دکوراسیون داخلی تجاری همواره از شرکت های پیشرو در زمینه ارائه کانسپت های نو و خلاقانه در جهت کسب مشتری از طریق طراحی اداری - تجاری برای کلیه صاحبان کسب و کار می باشد.

در زمینه طراحی اداری - تجاری شرکت فراکارنو با تسلط کامل به شیوه های مدرن بازاریابی در طراحی اداری - اجاری خود همواره اصول برندینگ را مدنظر قرار داده و در طراحی اداری - تجاری مواردی مانند رنگ سازمانی، شعار، لوگو، مباحث مربوط به روانشناسی مشتری، ایجاد فضاهای با نشاط، گرم و صمیمی را همواره مدنظر قرارداده، چرا که در طراحی دکوراسیون اداری و تجاری تاثیر طراحی محیط به صورت ناخود آگاه بر روی کاربر، از جنبه های مهم طراحی اداری - تجاری می باشد و منجر به رضایتمندی کاربران در استفاده از خدمات و محصولات میزبان می گردد.

 

طراحی فضاهای تجاری

در بخش طراحی فضاهای تجاری با توجه به گستردگی فضاهای تجاری مانند انواع مراکز خرید، هایپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای، مال ها و... ،طراحی فضاهای تجاری در اشل بزرگتری نسبت به طراحی دکوراسیون در بخش های مسکونی و اداری انجام می پذیرد.

در طراحی فضاهای تجاری عوامل متعددی مانند طراحی حجم پروژه، استفاده از متریال های کف، دیوارها، سقف ها و ستون ها، مبلمان تجاری و اداری، عناصردکوراتیو، نورپردازی، ویترین کالاها، بخش نگهداری کالا، فضاهای مربوط به داخل فروشگاه، فضای اختصاص داده شده به مشتری و ... در طراحی تجاری دخیل می باشند که هر یک از آیتم ها در بحث طراحی فضاهای تجاری به صورت اختصاصی باید طراحی شود.

شرکت فراکارنو در بحث طراحی فضاهای تجاری آماده همکاری و ارائه خدمات طراحی معماری به کلیه متقاضیان گرامی در این زمینه می باشد.

 

 

 

 

اطلاعات تماس با فرا کارنو

 

 

 

 

تلفن تماس :

8597 51 22 021

1402 48 22 021

2667 63 77 021

5449 63 77 021

 

پست الکترونیک : Farakarno[at]gmail.com

 

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، نرسیده به خیابان ملک ، شماره 604


 

عضویت خبرنامه