سقف های دکوراتیو کشسان ( باریسول )

سقف های کشسان (سقف باریسول) نوعی از سقف های دکوراتیو می باشند که امکان طراحی های مختلف را در زمینه طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون به طراح و معمار ارائه می دهد. انواع سقف های کشسان (باریسول) به صورت سقف کشسان مات (فاقد نورپردازی از مشت سقف) و سقف کشسان ترنسپرنت به گونه ای که از پشت سقف کشسان نورپردازی صورت می گیرد یا صفحات سقف کشسان که دارای کریستال می باشند.

در طرح دیگری از سقف های کشسان جهت نورپردازی در آنها از رشته های فیبرنوری استفاده می شود.

سقف کشسان متریال جدیدی است که از سقف جنس pvc تولید شده و انعطاف بالایی دارد. همچنین تحمل بالایی جهت تحمل بار تا 250 کیلوگرم بر هر مترمربع را دارد. پوشش سقف کشسان یا سقف باریسول خاصیت آنتی باکتریال داشته و دفع کننده گردوغبار می باشد.

انواع دیگر سقف کشسان، سقف کشسان ترنسلوسید می باشد که خاصیت فیلتر نورهای طبیعی و مصنوعی را دارد که قابلیت طراحی سقف به همراه نورپردازی را به طراح ارائه می دهد.

از تکنولوژی سقف کشسان ترنسلوسید در استودیوهای تلویزیونی، ویترین ها، کانترهای فروشگاهی، مغازه ها، اجرای دکور استیج های تئاتر و ... استفاده می شود. در سقف کشسان ترنسلوسید امکان تغییر رنگ دانه طیف (RGB ) و یا به صورت سفارشی محیاست.

نوع دیگر سقف کشسان مدل سقف مات یا لاکر و یا براق می باشد. این نوع سقف خاصیت انعکاس نور بالایی دارد و برای طراحی های واگرا مناسب می باشد به گونه ای که می تواند فضا را بسیار بازتر از چیزی که موجود است ارائه دهد.

سقف کشسان براق ( لاکر ) کمک زیادی به کاهش منابع نوری باتوجه به انعکاس نور در خود می نماید و با اجرای سقف کشسان براق ( لاکر ) به صورت تخت و یا اجرای سقف کشسان لاکر ( براق ) به صورت سه بعدی صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی می گردد.

سقف کشسان از مواد pvc تشکیل شده است به همین دلیل در مقابل جابجایی و بازکردن و نصب مجدد بسیار مقاوم است و تنها در قسمت ریل سقف باز شده و مجددا سقف کشسان نصب می گردد. با توجه به این ویژگی سقف کشسان بسیار مناسب برای سقف های کاذب و دسترسی به تاسیسات می باشد.

به همین شکل که باز کردن و نصب سقف کشسان به سرعت انجام می پذیرد لذا تعویض سقف کشسان یا تغییر رنگ سفف کشسان و همچنین تغییرات سقف کشسان در اندک زمانی صورت می پذیرد و در ساختمان های اداری و تجاری و مراکز پرجمعیت که زمان انجام تعمیرات کوتاه است و یا نیاز به سر و صدای پایین است انواع سقف کشسان در کم ترین زمان ممکن کاملا بی صدا و بدون هرگونه آلایندگی قابل تعویض و تعمیر می باشند و از این جهت سقف های کشسان صرفه اقتصادی بالایی دارند.

از نقطه نظر رعایت مسائل مربوط به محیط زیست سقف های کشسان به صورت کامل قابل تجزیه در طبیعت می باشند و قابل بازیابی هستند. در زمینه رعایت استاندارد های بهداشتی و پزشکی سقف کشسان خاصیت ضدباکتری داشته و بیش از صد نوع باکتری، میکروب و انواع قارچ ها را دفع می نماید و از سرایت آنها جلوگیری به عمل می آورد.

شرکت فراکارنو با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا با کیفیت ترین محصولات دکوراتیو سقف کشسان را با گارانتی چند ده ساله خدمت کلیه متقاضیان ارائه می نماید.

 

 

 

 

اطلاعات تماس با فرا کارنو

 

 

 

 

تلفن تماس :

8597 51 22 021

1402 48 22 021

 

پست الکترونیک : Farakarno[at]gmail.com

 

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، نرسیده به خیابان ملک ، شماره 604


 

عضویت خبرنامه