طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار با توجه به حضور افراد در محیط داخلی دفتر کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درطراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار با توجه به نوع فعالیت، طراحی دکوراسیون صورت می پذیرد تا همگونی کاملی با روحیات افراد، بیزینس مورد نظر و در راستای جلب ارباب رجوع داشته باشد. در طراحی دکوراسیون داخلی اداری ( دفترکار ) موارد مهمی را باید مدنظر قرار داد. از جمله نوع رنگ دکوراسیون داخلی.

از آنجاییکه نوع رنگ به به کار گرفته شده در طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار تاثیر زیادی بر کارایی و نشاط افراد دارد. از انتخاب رنگ های تنش زا دکم باید صرف نظر نمود و رنگ محیط دکوراسیوت داخلی متناسب با نوع فعالیت، آرامش لازم را به محیط القا کند.

مورد دیگری که از اهمیت ویژه ای در بحث طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار برخوردار است نورپردازی مناسب محیط می باشد. در خصوص نورپردازی محیط دکوراسیون داخلی دفتر کار باید دقت داشت مکان هایی که شامل میزاداری و محل نشستن افراد می باشد باید دارای نور استاندارد جهت مطالعه و یادداشت باشد و طراحی نورپردازی هنری در محیط اداری را در بخش هایی اجرا کنیم که افراد نیاز به نشستن و مطالعه در آن محیط نباشند.

مبلمان اداری در طراحی دکوراسیون داخلی نقش بسزایی دارد. انتخاب مبلمان اداری متناسب با نورپردازی و رنگ آمیزی محیط دکوراسیون داخلی، تکمیل کننده یک طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب می باشد. استفاده از وسایل تزئینی در محیط اداری و طراحی دکوراسیون نیز بر زیبایی بیش از پیش محیط افزون می نماید.

 

 

 

 

اطلاعات تماس با فرا کارنو

 

 

 

 

تلفن تماس :

8597 51 22 021

1402 48 22 021

2667 63 77 021

5449 63 77 021

 

پست الکترونیک : Farakarno[at]gmail.com

 

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، نرسیده به خیابان ملک ، شماره 604


 

عضویت خبرنامه