اجرای ساختمان و مشارکت در ساخت

شرکت معماری فراکارنو با تیم مجرب اجرایی از صفرتا صد اجرا در زمینه اجرای ساختمان و مشارکت در ساخت یکی از با تجربه ترین اکیپ های ساخت را به خود اختصاص داده است.جهت اجرای ساختمان و اجرای ویلا همچنین محوطه سازی و ساخت استخرهای خانگی و تجاری و ... از مراحل اولیه ساخت شامل خاکبرداری تا انتهای مراحل اجرای ساختمان همراه با مصالح یا بدون مصالح ساختمانی اعم از قراردادهای پیمانکاری و مدیریت پیمان شرکت فراکارنو خدمات اجرای ساختمان و مشارکت در ساخت خود را ارائه می نماید.

اجرای ساختمان منوط به اخذ جواز ساختمان از شهرداریست اولین مرحله قبل اجرای ساختمان درخواست صدور دستور نقشه از شهرداری مربوطه و تایید دستور نقشه توسط شهرداری و طراحی نقشه های معماری و اخذ مجوز از دفتر خدمات شهری و نهایتا صدور جواز ساخت ساختمان، سپس طراحی نقشه های سازه و طراحی نقشه های تاسیسات (الکتریکی و مکانیکی) انجام میپذیرد در این مرحله برای رسیدن به مرحله اجرای ساختمان نقشه های طراحی شده به دفاتر خدمات شهری می رود و پس از تصویب اولین مرحله اجرای ساختمان یعنی تخریب شروع میشه پس از تخریب گود برداری، اجرای فونداسیون ساختمان، اجرای اسکلت ساختمان، اجرای سقف ساختمان، شروع عملیات سفت کاری، اجرای تاسیسات ساختمان (لوله کشی و سیم کشی و..)، اجرای نما ساختمان، نازک کاری،طراحی داخلی و نهایتا تحویل ساختمان پس از پایان عملیات اجرای ساختمان صورت میپذیرد.

جهت پروژه اجرای ساختمان همچنین می توانید از پروژه های اجرای ساختمان شرکت بازدید به عمل آورده و با نوع معماری ساختمان ، متریال ساختمانی بکار رفته همچنین طراحی ساختمان و طراحی داخلی و خارجی و کلیه مراحل ساخت از گودبرداری تا نازک کاری ساختمان را از نزدیک مشاهده نمایید.

اکیپ اجرای ساختمان فراکارنو به صورت اکیپ اجرای از صفر تا صد ساختمان دارای تخصص در زمینه های ساختمان سازی (انواع ساختمان ، آپارتمان و ویلا و ...) همچنین تخصص در زمینه مقاوم سازی ساختمان و محوطه سازی ساختمان و تهیه نقشه های اجرایی ، نقشه های سازه وهمین طور شرح هریک از نقشه های اجرایی، سازه و... به اکیپ اجرای ساختمان برای انجام پروژه ساخت تیم اجرای ساختمان فراکارنو با توجه به سابقه بسیار درخشان در اجرای ساختمان های مختلف خود را متعهد به اخلاق حرفه ای جهت اجرای پروژه می داند.

 اکیپ اجرای ساختمان فراکارنو با شناخت دقیق از کلیه مصالح ساختمانی و کاربرد و مصارف هریک از متریال ساختمانی در شرایط آب و هوایی و جغرافیایی مختلف همواره سعی در استفاده از با کیفیت ترین متریال ساختمانی جهت اجرای اجرای ساختمان دارد. از مواردی که لازم به ذکراست در خصوص اکیپ اجرای ساختمان بایستی به دقت عمل و سرعت در اجرای پروژه و داشتن برنامه دقیق زمان بندی اجرای پروژه ساختمانی ، مدیریت در اجرا ، روحیه همکاری حرفه ای با سایر عوامل درگیر در اجرای پروژه مانند مهندس ناظر ، کارفرما و سایر عوامل اجرایی پروژه ، بهره گیری از دید هنری و علمی در طراحی ساختمان ، کاهش پرت مصالح مورد استفاده در حین اجرای ساختمان نام برد.

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت عبارت است از مشارکت جمعی در پروزه اجرای ساختمان به گونه ای که در این مشارکت یک طرف (مالک) یا طرفین (مالکین) زمین پروزه را به عنوان آورده خود در زمینه مشارکت در ساخت ارائه خواهد نمود و طرف دیگر یا پیمانکار اجرای ساختمان را بر عهده می گیرد.با روند صعودی نشست زمین در سال های اخیر امر مشارکت در ساخت رونقی بیش از پیش گرفته چرا که تهیه زمین و اجرای ساختمان برای سازندگان نیاز به سرمایه گذاری بسیاری داشته و از طرفی مالک یا مالکین ساختمان نیز از سرمایه ، تجربه و تخصص لازم جهت ساخت پروژه برخوردار نمی باشد. این امر نهایتا منجر به اجرای مشارکت در ساخت می گردد.

شرکت معماری فراکارنو با سال ها تجربه در زمینه مشارکت در ساخت و اجرای ساختمان های مختلف آمادگی داشته تا کلیه نگرانی های مالکین محترم را مرتفع ساخته و طی یک برنامه زمانبندی و مطابق اصول و ضوابط شهری و با استفاده از متریال استاندارد ساختمانی کلیه مراحل ساخت از خاکبرداری تا تکمیل بنا را به عهده داشته باشد. در پروسه مشارکت در ساخت شرکت فراکارنو تهیه کلیه نقشه های معماری ، نقشه های سازه و نقشه های تاسیسات برقی و مکانیکی به همراه فراهم نمودن و راه اندازی کلیه تاسیسات مکانیکی شامل کلیه تجهیزات مربوط به موتورخانه ساختمان ، استخر و به طور کلی کلیه خدمات ساختمانی از صفر تا صد را بر عهده خواهد داشت.

در بحث مشارکت در ساخت ، به طورکلی خدمان ساختمانی اعم از بازسازی ساختمان ، تغییرات کلی و جزئی ساختمان ، ساخت و راه اندازی استخر ، سونا و جکوزی به همراه کلیه تاسیسات مکانیکی به صورت از صفر تا صد به صورا مدیریت پیمان با برآورد مناسب مالی محاسبه و اجرا می گردد.

 

 

 

 

اطلاعات تماس با فرا کارنو

 

 

 

 

تلفن تماس :

8597 51 22 021

1402 48 22 021

2667 63 77 021

5449 63 77 021

 

پست الکترونیک : Farakarno[at]gmail.com

 

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، نرسیده به خیابان ملک ، شماره 604


 

عضویت خبرنامه