بازسازی منزل و محل کار

بازسازی منزل و یا بازسازی محل کار یکی از بیشترین موارد تقاضا جهت تغییر نقشه ی ساختمان و یا تغییر در طراحی دکوراسیون منزل یا محل کار می باشد. در خصوص بازسازی منزل و یا بازسازی محل کار با توجه به احساس نیاز فرد نسبت به محیط مورد استفاده و تقاضای متناسب شدن فضای معماری و طراحی دکوراسیون و بازسازی منزل و محل کار امری معمول می باشد. یکی از موارد اقدام جهت بازسازی منزل و یا بازسازی محل کار در بدو انتقال به محیط جدید صورت می پذیرد به گونه ای که کاربر، طراحی ساختمان و دکوراسیون پیش رو را فاقد فضاهای لازم جهت رفع نیازهای خود در بحث طراحی ساختمان و دکوراسیون دانسته و نسبت به بازسازی منزل و بازسازی محل کار خود اقدام خواهد نمود. بازسازی منزل و محل کار در این دو مورد خلاصه نمی شود و بازسازی اداری ، بازسازی فضاهای تجاری ، بازسازی مجموعه های ورزشی و بازسازی مجموعه های آموزشی و فرهنگی و .... نیز شامل موارد ذکر شده می گردند.

برای بازسازی منزل و یا بازسازی محل کار بهتر آنست که مهندس معمار و طراح داخلی با همفکری و همکاری یکدیگر بازسازی منزل یا محل کار را انجام دهند بازسازی منزل یا بازسازی محل کار دو بخش را شامل می گردد بخشی که در بازسازی منزل و محل کار مربوط به حذف یا اضافه کردن دیوار یا تغییر فضاست از نقطه نطر فنی جابجایی عناصر حتما باید تحت نظر مهندس معمار صورت بپذیرد همینطور در بازسازی منزل یا بازسازی محل کار بخش هایی که مربوط به اختصاص فضا های مختلف و تغییرات کاربریست به عنوان مثال در بازسازی منزل یا بازسازی محل کار تصمیم به جابجایی آشپزخانه گرفته شده در این بخش جهت انتخاب محیط جدید بهتر آنست که طراح داخلی نظر بدهد به همین جهت در پروژه های بازسازی منزل و بازسازی محل کارشرکت فراکارنو همواره از مهندس معماری و طراحی داخلی کمک گرفته میشود.

مواردی نیز در خصوص بازسازی منزل و یا بازسازی اداری و ... باید در نظر داشت که به آن ها خواهیم پرداخت:

  • بازسازی منزل یا بازسازی محل کار در واقع شرایطی است برای ایجاد یک منزل و یا محل کار مورد نظر و دلخواه شما ، لذا در بحث بازسازی ساختمان حتما بایستی نسبت به هزینه های پیش رو برآورد دقیقی داشت.
  • قبل از بازسازی ساختمان ، تاسیسات محل مورد نظر را مورد بازنگری قرار دهید، چرا که در صورت فرسودگی تاسیسات ساختمان بازسازی ساختمان شما به هدر خواهد رفت.
  • در هنگام بازسازی ساختمان و در خصوص سیستم های گرمایشی و سرمایشی بهتر است هم زمان با بازسازی ساختمان در قسمت های فیزیکی نسبت به استفاده از فن آوری های نوین در امر سرمایش و گرمایش ساختمان نیز اقدام شود و در بحث مصرف انرژی ساختمان صرفه جویی داشت.
  • در بازسازی منزل یا بازسازی محل کار و به طور کلی در بازسازی ساختمان ، نسبت به عایق نمودن کف ساختمان ، دیوار های ساختمان ، درب های ساختمان و استفاده از پنجره های دو جداره اهتمام ویژه ای بایستی ورزید.
  • یکی از موارد بسیار کاربردی و مهم در بازسازی منزل حذف دیوارها ( تیغه های ) اضافی است. با حذف دیوارها

 ( تیغه ها) می توانید در هنگام بازسازی ساختمان خود ، مساحت ساختمان را افزایش دهید.

  • پس از بازسازی ساختمان ، جهت اجرای دکوراسیون داخلی حتما از مشاوران حرفه ای استفاده کنید.

برای اجرای بازسازی ساختمان خود حتما از یک شرکت معتبر با تیم اجرایی باتجربه بهره جویید. این تصور که هزینه های شما در این صورت بالا خواهد رفت ، تصور اشتباهی است. در بازسازی ساختمان توسط یک شرکت معتبر ، با توجه به حجم پروژه های شرکت ، جهت خرید متریال از تخفیف های ویژه ای برخوردار خواهد گشت.

 

 

 

 

اطلاعات تماس با فرا کارنو

 

 

 

 

تلفن تماس :

8597 51 22 021

1402 48 22 021

2667 63 77 021

5449 63 77 021

 

پست الکترونیک : Farakarno[at]gmail.com

 

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، نرسیده به خیابان ملک ، شماره 604


 

عضویت خبرنامه