بازسازی منزل | بازسازی دکوراسیون داخلی

بازسازی منزل | بازسازی دکوراسیون داخلی

برای داشتن منزل ایده آل حتما نیاز نیست که بنایی را از صفر تا صد بسازید یا اقدام به خرید منزل ایده آل خود کنید بلکه می توانید از صفر تا صد بازسازی منزل مسکونی خود را بهترین شرکت های بازسازی منزل و بازسازی دکوراسیون داخلی واگذار کنید تا آنچه را که در جستجوی آن بودید را با هزینه ای به مراتب پایین تر داشته باشید.

 

 

صفر تا صد بازسازی منزل مسکونی

در روند اجرایی این پروسه دو نوع نوسازی داریم بازسازی منازل مسکونی و همچنین بازسازی دکوراسیون داخلی که در ابتدا به نوسازی منازل قدیمی می پردازیم و در ادامه به بحث طراحی داخلی ساختمان ورود می کنیم.

در تعمیرات و نوسازی ساختمان مسکونی از صفر تا صد تمام ارکان ساختمان درگیر خواهند بود در اولین مرحله اقدامات زیربنایی صورت میگیرد مواردی چون لوله کشی آب و سرمایش و گرمایش ساختمان و به مرور و همگام با سایر موارد برق کشی و تخریب را پیش می بریم.

پس از تخریب قسمت های مورد نظر اقدام به ایجاد دیوارها و جداکننده ها و و ایجاد سقف های کاذب و دکوراتیو می کنیم پس از این مرحله تعویض درب های داخلی و درب ورودی ساختمان مسکونی و سپس پوشش کف و در انتها نیز رنگ آمیزی منزل مسکونی انجام می گیرد.

 

 

بازسازی دکوراسیون داخلی منزل

پس از اعمال موارد عنوان شده اقدام به بازسازی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی می کنیم در ابتدا با توجه به سبک معماری مورد نظر بسته به متراژ و بودجه مشخص شده تغییرات را ایجاد می کنیم معمولا هزینه بازسازی داخلی منزل در سبک طراحی داخلی کلاسیک که با ایجاد گچبری ها و قاب های دیواری و بعضا آیینه کاری و نقاشی و پتینه همراه است هزینه بیشتری صرف می شود که حتما باید این موضوع را قبل از اقدام به بازسازی خانه در نظر گرفت چرا که عموما بازسازی دکوراسیون داخلی به شیوه های دیگر از جمله طراحی داخلی مدرن هزینه کمتری در بر خواهد داشت اگر چه ک استثنائاتی نیز داریم که اینچنین نخواهد بود چرا که هزینه بازسازی منزل به آیتم های بسیاری وابسته است.

 

 

بازسازی نمای خارجی ساختمان

پس از انجام بازسازی منزل و دکوراسیون داخلی اقدام به بازسازی نمای ساختمان می کنیم که تا حد زیادی با دو شیوه قبلی متفاوت خواهد بود با در نظر داشتن سبک معماری ساختمان در صورتی که قصد اجرای طراحی نمای ساختمان مدرن را داشته باشیم تنوع متریال و مصالح نوسازی از تنوع بیشتری برخوردار خواهند بود و با توجه به اینکه دست طراح نما در بازسازی نمای خارجی منزل مسکونی در انتخاب متریال بازتر می باشد نوسان هزینه بازسازی بیشتر بوده و کارفرما آلترناتیوهای بیشتری پیش روی خود خواهد داشت.

ولی در طراحی نمای کلاسیک ساختمان این تنوع متریال در امر بازسازی منزل کمتر بوده و بیشتر با سنگ و یا نمای سیمانی روبرو هستیم که هزینه آن در یک بازه تعریف شده قرار می گیرد. برای بازسازی نما نیاز به احداث داربست فلزی است و بهتر است این مرحله قبل از اتمام بازسازی داخل منزل یا همزمان با آن صورت گیرد چرا که پس نازک کاری دیوارها و رنگ امیزی احتمال ایجاد ترک بر روی دیوارها و اطراف پنجره ها به واسطه عملیات اجرایی نما وجود دارد.

 

 

اصول بازسازی منزل مسکونی

از اصول خدشه ناپذیر در تعمیرات ساختمان و نوسازی می توان به مشخص نمودن هزینه و زمان دقیق کار بازسازی توسط پیمانکار اشاره کرد چرا که معمولا کارفرما در این مدت در اسکان موقت به سر می برد و این تمری حیاتی برای اوست تا هر چه زودتر به منزل خود نقل مکان کند. همچنین قبل از اقدام به شروع عملیات ساختمانی بهتر است مجوز بازسازی منزل از شهرداری مربوطه اخذ شود که این کار بر عهده کارفرماست و تغییرات احتمالی در طراحی پلان معماری با ارگان مربوطه در میان گذاشته شود تا بعدا جهت اخذ پایان کار ساختمان به مشکل بر نخورید ضمن اینکه در صورت عدم اخذ مجوز بازسازی منزل و اقدام به تعمیرات خانه با ممانعت از سوی پلیس ساختمان مواجه خواهید شد.

 

 

 

بهترین شرکت بازسازی منازل مسکونی

دغدغه انتخاب بهترین ها جهت اجرای امور تعمیرات خانه و نوسازی منازل قدیمی همواره امری بسیار مهم بوده بدین منظور سعی می کنیم در این مطلب بهترین شرکت بازسازی منزل را به شما معرفی کنیم ابتدا باید بدانید بهترین روش نوسازی خانه چیست و چه مجموعه ای قادر خواهد بود این امکانات را در اختیار شما قرار دهد.

برای یافتن بهترین گروه بازسازی منزل مسکونی ابتدا بایستی از اصالت شرکت معماری مطلع شوید برای انجام این امر می توانید با استعلام شماره ثبت شرکت بازسازی منزل صلاحیت آن را تایید کنید سپس با ارائه اطلاعات راجع به ملک مسکونی خود منتظر بازدید کارشناسان بازسازی منزل از واحد خود باشید در مرحله بعد شرحی از خدماتی که این مجموعه در اختیار شما قرا خواهد داد مطلع شده و پس از ارائه پیشنهاد فنی و مالی این پیشنهاد را از سایر شرکت های معماری فعال در امر بازسازی استعلام گرفته و نظرات و نکات آنها را نیز جویا شده در پایان با جمع بندی نظرات و پیشنهادات گروه های معماری مختلف اقدام به گزینش برترین شرکت بازسازی خانه می نمایید با استفاده از این روش در صورتی که یک مجموعه موردی را قلم انداخته باشد یا آیتم های مازادی در پیشنهاد خود داده باشد و یا در هزینه و تعیین متراژ و مقادیر مصالح و خدمات ابهامی داشته باشد با مقایسه با سایر مجموعه ها به سمت گزینه صحیح هدایت می شوید.

 

اطلاعات تماس با فرا کارنو

 

 

 

 

تلفن تماس :

8597 51 22 021

1402 48 22 021

 

پست الکترونیک : Farakarno[at]gmail.com

 

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، نرسیده به خیابان ملک ، شماره 604


 

عضویت خبرنامه